Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Łąkiem

Sukces uczennicy klasy VIII w Gminnym Turnieju Politechnik „1 z 10”

Utworzono dnia 08.06.2026

W środę 27 czerwca odbył się Gminny Turniej Matematyk/Politechnik „1 z 10” , w którym udział wzięli uczniowie szkół z terenu gminy. Naszą szkołę godnie reprezentowała uczennica klasy VI – Milena Wyrwińska oraz uczennica klasy VIII – Marta Gdeczyk. Marta zajęła I miejsce, gdyż wykazała się dużą wiedzą matematyczną, logicznym myśleniem oraz umiejętnością szybkiego rozwiązywania zadań.

Turniej był okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, zdrowej rywalizacji oraz rozwijania matematycznych pasji. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszej uczennicy i serdecznie gratulujemy jej osiągnięcia.

Życzymy dalszych sukcesów i nieustającej radości z odkrywania świata matematyki!

 

M. Napieralska

Sukces uczennicy klasy VIII w Gminnym Turnieju Politechnik „1 z 10”

Utworzono dnia 07.06.2026, 12:07

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.