W środę 27 czerwca odbył się Gminny Turniej Matematyk/Politechnik „1 z 10” , w którym udział wzięli uczniowie szkół z terenu gminy. Naszą szkołę godnie reprezentowała uczennica klasy VI – Milena Wyrwińska oraz uczennica klasy VIII – Marta Gdeczyk. Marta zajęła I miejsce, gdyż wykazała się dużą wiedzą matematyczną, logicznym myśleniem oraz umiejętnością szybkiego rozwiązywania zadań.
Turniej był okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, zdrowej rywalizacji oraz rozwijania matematycznych pasji. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszej uczennicy i serdecznie gratulujemy jej osiągnięcia.
Życzymy dalszych sukcesów i nieustającej radości z odkrywania świata matematyki!
M. Napieralska



