Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Łąkiem

Wycieczka do "Leśnej Bazy"

Utworzono dnia 11.06.2026

Uczniowie naszej szkoły, klasa IV i V spędzili wyjątkowy czas w Leśnej bazie, gdzie w otoczeniu przyrody uczestniczyli w wielu ciekawych aktywnościach. Nie zabrakło ruchu, dobrej zabawy oraz zadań, które wymagały współpracy, kreatywności i zaangażowania.

Podczas wycieczki dzieci wzięły udział w interesujących warsztatach. Zajęcia stolarskie, podczas których mogli własnoręcznie wykonać drobne prace z drewna oraz warsztaty cukiernicze, na których dzieci przygotowywały swoje kolorowe i smaczne lizaki.

Największą radość sprawiło im jednak wspólne nocowanie, które było dla wielu wyjątkową przygodą.Pobyt wśród natury był doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę, rozwijania nowych umiejętności oraz integracji z rówieśnikami. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale pełni wrażeń i pięknych wspomnień.

 

Wycieczka do Leśnej Bazy

Utworzono dnia 11.06.2026, 13:37

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.